אודות CooperVision
עוזרים לעולם לראות טוב יותר

מסירות-מומחיות-מנהיגות

CooperVision מחויבת לעזור לאנשים ברחבי העולם לראות טוב יותר בכל יום. באמצעות חדשנות מדעית וטכנולוגית, מצוינות תפעולית ויחסי עבודה צמודים עם הלקוחות המקצועיים שלנו בתחום רפואת העיניים, סייעה CooperVision בשיפור ראייתם של מיליוני אנשים והפכה למובילה עולמית אמינה בתעשיית עדשות המגע.

ייצור עדשות מגע רכות במגוון הרחב ביותר של אפשרויות מרשם*1

מכירת מוצרים ביותר מ-130 מדינות2

ייצור מיליארדי עדשות מגע מדי שנה1

 

צמיחה מהירה יותר לעומת שוק עדשות המגע הרכות הכללי†1

 

CooperVision מרחיבה את טווח היכולות של עדשות המגע ומספקת יתרונות אמיתיים למרכיבים. החל מהכנסה לשוק של עדשות מגע פורצות דרך, אשר הוכח כי הן מאטות את התקדמות קוצר הראייה בקרב ילדים‡§3, עבור דרך עיצוב עדשה בטכנולוגיית Digital Zone Optics®, עדשות מגע שפותחו במטרה לענות על הצרכים של מרכיבי עדשות מגע המנהלים סגנון חיים דיגיטלי, וכלה ביצירת משפחת עדשות סיליקון הידרוג'ל יומיות, הראשונה בעולם.

מידע חשוב נוסף:

* על סמך שילוב אפשרויות Rx (ספרה, צילינדר, ציר ותוספת), לרוחב כל העדשות הרכות הספריות, הטוריות ומרובות המוקדים (כולל בייצור לפני הזמנה), בסיליקון הידרוג'ל והידרוג'ל מ‑4 יצרנים עיקריים. כולל עדשות מגע חד-פעמיות יומיות, דו-שבועיות וחודשיות. עדשות מגע קוסמטיות ופוטוכרומטיות אינן כלולות. וריאנטים של ריבוי קימורים בעין אינם כלולים.

† שילוב של מחקר שוק בשנים 2013‑2018 המבוסס על הכנסות גלובליות ממכירות ועל הערכות פנימיות.

‡ בהשוואה לעדשות יומיות חד-מוקדיות במשך שלוש שנים.

§ המוצר אינו זמין בכל השווקים.

סימוכין:

1. נתוני CVI בקובץ, 2019.

2. נתוני CVI בקובץ, 2020.

3. Chamberlain P et al A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight Lenses for Myopia Control. Optom Vis Sci 2019;96:556–567.