עדשות יומיות המספקות נוחות חסרת תקדים באופן התואם את אורח חיינו העסוק.

מבט מהיר
  • העדשה מתקנת קוצר ראייה ורוחק ראייה
  • העדשה עושה שימוש בטכנולוגיית ™Smart Silicone*, פריצת דרך מהפכנית בטכנולוגיית עדשות המגע אשר מאפשרת את היתרונות שיש ל-®MyDay להציע
  • תדירות החלפה יומית נוחה
  • הגנה מובנית מפני קרינת שמש המסננת 85% מקרני UVA ו -96% מקרני UVB**, המסייעת בשיפור בריאות העין לטווח ארוך

עדשות בעלות ביצועים גבוהים אשר עומדות בקצב של היום שלכם

העדשות היומיות  של ®MyDay מעוצבות באופן המאפשר להן לעמוד בקצב היום העסוק שלכם ומספקות נוחות מעולה, תיקון ראייה יוצא דופן וחוויה בריאה יותר* של הרכבת עדשות. כל היום וכל יום.

כל שאתם זקוקים לו לשם חוויה יוצאת דופן של שימוש יומי נמצא כאן עבורכם.

נוחות מעולה

עדשות ®MyDay עושות שימוש בטכנולוגיית ™Smart Silicone היוצרת את העדשה הרכה ביותר שאי פעם פותחה על ידינו וזאת לשם מתן נוחות ארוכת טווח במשך כל היום. כל יום.

למראה עיניים לבן ובהיר

עדשות ®MyDay עושות שימוש בטכנולוגיית ™Smart Silicone, חומר בעל אווריריות גבוהה המאפשר העברת חמצן רבה יותר לעין  ובכך מסייע בהשגת עיניים בהירות ולבנות+.

הגנה מקרינת שמש

עדשות ®MyDay עוזרות בחסימת קרני השמש המזיקות עם הגנת UVA ו-UVB**.

במה מתבטאת ייחודיות טכנולוגיית  ה-Smart Silicone™?

טכנולוגיית ה- ™Smart Silicone מספקת חמצן לעיניים שלך בצורה יעילה יותר מאשר מותגי עדשות יומיים אחרים וזאת בשל שימוש מופחת בסיליקון*. 

זה מאוד חשוב כי הפחתת הסיליקון מאפשרת יותר מקום בעדשה עבור תעלות לחות מובנות ועבור חומר טבעי 'אוהב מים' בעדשה, המספק לעיניים שלך תחושת לחות מתמדת.

כמו כן, שימוש מופחת בסיליקון בעדשות ®MyDay מספק רכות אופטימלית על פני כל עדשת סיליקון הידרוג'ל יומית++ אחרת ועם זאת מאפשר בקלות הרכבה והוצאה של העדשה.

כדי לשפר את הנוחות, עדשות ®MyDay משלבות עיצוב עדשות מתקדם עם משטח חלק ובעל קצה מעוגל. עיצוב זה מספק לך תחושה טבעית ונוחה יותר בעת מגע עם העפעף.

שאלו את האופטומטריסט שלכם עוד היום על הנוחות המעולה של ®MyDay.

 

 

High oxygen transmissibility promotes clear, white eyes. CooperVision data on file, 2014

+ + Data on file

*Silicone hydrogel is the healthiest soft contact lens material. With higher oxygen permeability than hydrogel materials, silicone hydrogel contact lenses minimise or eliminate hypoxia-related signs and symptoms during lens wear.

**Warning: UV-absorbing contact lenses are not substitutes for protective UV-absorbing eyeware, such as UV-absorbing goggles or sunglasses, because they do not completely cover the eye and surrounding area. Patients should continue to use UV-absorbing eyeware as directed.

פרטי המוצר
תיקון

קוצר ראייה ורוחק ראייה. בקוצר ראייה, אובייקטים קרובים נראים בבירור אולם אובייקטים רחוקים יותר נראים מטושטשים.

ברוחק ראייה, אובייקטים רחוקים נראים בדרך כלל בבירור אך בעת קירבה אליהם ישנו קושי להתמקד בהם כראוי.

תדירות החלפה

השימוש בעדשות ®MyDay הינו יומי. יש להשליך את העדשות ולהחליף אותן בעדשות חדשות על בסיס יומי.