משתמש מנוסה

מכיוון שאתם כבר מנוסים בהרכבת עדשות מגע...

אתם יודעים איזה הבדל חיובי הן יכולות לעשות בחיים שלכם. אך חשוב לזכור שגם צורכי הראייה שלכם וגם טכנולוגיית עדשות המגע ממשיכים להתפתח.

ככל שאנחנו מתבגרים, וסגנון חיינו משתנו ואנחנו מבלים יותר זמן מול המסכים או בפעילויות מחוץ לבית ייתכן שגם נצטרך להתאיםאת סוג עדשות המגע או המשקפיים שאנחנו משתמשים בהם כדי להגדיל את איכות הראייה והנוחות שלנו.

צרו קשר עם האופטומטריסט שלכם לפחות פעם בשנה, או במועדים הקבועים שהוא המליץ, כדי לבדוק ולשאול על אפשרויות חדשות לעדשות מגע שייתכן שיתאימו לסגנון חייכם המשתנה ולתיקוני הראייה הנחוצים. לחצו על הקישורים למטה כדי ללמוד על נושאים עליהם תרצו לשוחח.

 

הכול על נוחות

תהיתם פעם אם עדשות המגע שלכם יכולות להיות אפילו יותר נוחות? תחום המחקר והפיתוח בעדשות המגע מתמקד מאוד בהגברת חווית הנוחות של המשתמש. הנה כמה תכונות לדוגמה:

  • חומרי גלם מתקדמים מסיליקון הידרוג'ל עוזרים לשמור על עדשות המגע לחות לאורך כל היום, על ידי אספקת חמצן רבה יותר לעיניים בהשוואה לעדשות מגע מסורתיות שעשויות מהידרוג'ל. לא כל עדשות הסיליקון הידרוג'ל זהות, שוחחו עם האופטומטריסט שלכם על האפשרויות שלכם.

  • עיצובי משטח וקצה מיוחדים שעוזרים להתאמה אידיאלית ולקדם נוחות.

  • אופטיקה חדשנית המסייעת לעייפות העיניים הקשורה לשימוש במכשירים דיגיטליים.

  • עדשות מגע יומיות שוות לכל כיס אשר אינן דורשות ניקוי ויכולות לסייע למשתמשים להימנע מגירוי הקשור במשקעים שעלולים להצטבר על עדשות במהלך כמה שבועות של שימוש יומיומי.

אם אתם מחפשים עדשות מגע נוחות יותר, שוחחו על נושאים אלה עם האופטומטריסט שלכם

וזכרו, אי נוחות איננה חלק נורמלי בהרכבת עדשות מגע. אם אתם מתחילים להרגיש אי נוחות או גירוי בעת שימוש בעדשות המגע שלכם, חשוב לדבר עם האופטומטריסט שלכם. יש להם את היכולת לתת את העצות הטובות ביותר וגם לטפל או להחליף לעדשות מגע מחומר גלם ועיצוב עדשה שונים אשר יוכלו להיות מועילים יותר עבור סגנון החיים שלכם.

 

שדרוג עדשות המגע שלכם

בכל פעם שאתם מדברים עם האופטומטריסט שלכם, כדאי לכם לשאול על ההתפתחויות האחרונות בתחום המחקר והפיתוח של עדשות המגע.  ישנן התפתחויות גדולות בתחום ולא כדאי לכם להחמיץ את היתרונות ששדרוג עדשות מגע יכול להציע לכם.

הבנת החשיבות שבחומרי הגלם

עדשות המגע הנוכחיות שלכם עשויות מהידרוג'ל או מסיליקון הידרוג'ל?

בעוד שעדשות מגע הידרוג'ל היו הסוג הראשון של חומרי עדשות מגע רכות, עדשות העשויות מחומרי סיליקון הידרוג'ל מהוות יותר מ-75% מהמרשמים החדשים של עדשות המגע בימינו 1. סיליקון הידרוג'ל תומך בחוויית שימוש בריאה *, על ידי כך שהוא מאפשר ליותר חמצן לעבור לקרנית המשתמש, ובכך שעוזר להפחית אדמומיות ונפיחות*†.

עדשות מגע מסיליקון הידרוג'ל מציעות את היתרונות של חומר עדשות רך עם יכולת עבירות חמצן גבוהה, מה שמאפשר גמישות רבה יותר וזמן שימוש ארוך יותר.

בקשו מהאופטומטריסט שלכםמידע נוסף על החומרים המתקדמים ביותר של עדשות מגע מסוג סיליקון הידרוג'ל.

תחשבו על הנוחות שלכם

לפי סגנון החיים שלכם, ייתכן שתעדיפו עדשות מגע אותן יש לנקות מדי לילה ולהחליף לאחר מספר שבועות; או שאולי תעדיפו עדשות מגע יומיות. המחירים לשתיהן הוא שווה לכל כיס, אז שווה לשקול אילו הכי מתאימות בשבילכם.

יכול להיות שאתם נוהגים לטייל הרבה, סובלים מאלרגיות עונתיות או משתתפים בספורט שבו משקפיים עלולים להפריע. אם אחד מהתרחישים הללו חל עליכם, או שאתם פשוט דורשים נוחות רבה יותר, עדשות מגע הן ללא ספק בחירה מצוינת כדי לענות על צורכי תיקון הראייה שלכם.

האופטומטריסט שלכםיכול לספק הנחיה לגבי האפשרויות שלכם.

 

*חומרי סיליקון הידרוג'ל מפחיתים או מבטלים סיבוכים הקשורים להיפוקסיה בעזרת אספקת חמצן גבוהה לשימוש יומיומי
בהשוואה לעדשות מגע הידרוג'ל מסורתיות
1 Morgan PB, Woods CA; Tranoudis, Ioannis G. et. al. International contact lens prescribing in 2018. CL Spectrum. 2019;34(1):26-32.

 

שינויים בראייה

ככל שאנו מתבגרים, הראייה שלנו משתנה, וכך גם צורכי תיקון הראייה שלנו.

גם אנשים שמעולם לא הרכיבו עד כה משקפיים או עדשות מגע יתחילו להתקשות במיקוד, זה בדרך כלל קורה לאחר גיל 40. תופעה זו נקראת זוקן ראייה, וזה קורה לכולנו.

אם אתם מעל גיל 40 ומתחילים להתקשות בקריאת האותיות קטנות מבלי להחזיק את הספר או המגזין שלכם כמה סנטימטרים רחוק יותר מבעבר, או שהטקסט על מסך הטלפון שלכם התחיל להיראות מטושטש, כנראה שיש לכם זוקן ראייה. זה הזמן לבקר את האופטומטריסט שלכם

עדשות מגע מולטיפוקל

חדשות טובות: אין שום סיבה לוותר על הנוחות של עדשות מגע או להרכיב משקפיים במקרים בהם אתם לא מעוניינים בכך. ניתן לתקן זוקן ראייה באמצעות עדשות מגע  מולטיפוקל: הן מאפשרות לראות בבירור דברים קרובים, רחוקים ואת כל מה שביניהם.

אתם יכולים להרכיב עדשות מגע מולטיפוקל מבלי להתפשר על ביצועי הראייה או הנוחות. ישנן עדשות מגע מולטיפוקל המיוצרות מחומרי הסיליקון הידרוג'ל המתקדמים ביותר ואפילו עדשות מגע מולטיפוקל יומיות.

כשמתחילים להופיע סימני זוקן ראייה והם יופיעו!!! התקשרו לאופטומטריסט שלכם על מנת לקבוע פגישה.

סגנון חיים דיגיטלי

רבות ממשימות היומיום ומפעילויות הפנאי שלכם סובבות סביב מכשירים דיגיטליים. כעת יש עדשות מגע שתוכננו במיוחד כדי לעזור למשתמשים להחליף את המיקוד בצורה חלקה בין המכשירים הדיגיטליים שלהם לבין פעילויות לא מקוונות. בקשו מידע נוסף מהאופטומטריסט שלכם.

מדוע CooperVision?

CooperVision מחויבת כבר יותר מ-40 שנה לעזור לאנשים ברחבי העולם לראות טוב יותר בכל יום. באמצעות החידושים שלנו בתחום מדע העין, פיתוח חומרים, עיצוב מוצרים וייצור, עזרנו למיליוני משתמשים בעדשות מגע להאיר את חייהם והפכנו לחברה מובילה עולמית אמינה בענף עדשות המגע. כיום, עדשות המגע שלנו נמכרות ביותר מ-130 מדינות.*

נותנים מענה לכל משתמש

בין אם אתם זקוקים לעדשות מגע "רגילות", אם יש לכם צילינדר גבוה או מולטיפוקל, או אם אתם זקוקים לעדשות אורתוקרטולוגיות מיוחדות, סקלרליות או אפילו בהתאמה אישית, תוכלו לסמוך על CooperVision.

טכנולוגיית עדשות מגע מתקדמת

אנו ממוקדים בלהט במשימה שלנו. בשנים האחרונות, המחקר והפיתוח שלנו הובילו להכנסת מוצרים פורצי דרך העונים על צורכיהם הדחופים של המשתמשים:

הכירו את משפחת עדשות המגע היומיות של clariti® 1 day
משפחת עדשות המגע מסיליקון הידרוג'ל הראשונה בעולם

עדשות המגע ® MiSight
עדשות המגע הרכות הראשונות בעולם שאושרו על ידי ה-FDA להאטת התקדמות קוצר הראייה אצל ילדים בגילאי 8-12 בתחילת הטיפול.

עדשות המגע של חברת CooperVision
המגוון הרחב ביותר של אפשרויות להתאמה לצרכיו של כמעט כל מטופל.

כיום, המאמצים שלנו נמשכים כאשר המדענים שלנו בוחנים דרכים חדשות ומרתקות לעזור לאנשים לראות טוב יותר.

 

* CooperVision data on file, 2020. CooperVision lens care products, soft and specialist contact lenses.
Indications for use: MiSight 1 day (omafilcon A) daily wear single use soft contact lenses are indicated for the correction of myopic ametropia and for slowing the progression of myopia in children with non-diseased eyes, who at the initiation of treatment are 8-12 years of age and have a refraction of -0.75 to -4.00 diopters (spherical equivalent) with < = 0.75 diopters of astigmatism. The lens is to be discarded after each removal.
‡ CooperVision Data on File 2019. Based on Rx option combinations (sphere, cylinder, axis & ADD) manufactured, across all soft lenses in sphere, toric & multifocal (including made to order), in SiHy and hydrogel from 4 main manufacturers. Includes 1-Day, 2 weekly, and monthly disposable contact lenses. Cosmetic & Photochromatic contact lenses not included. Multiple base curve variants not included.

שומרים על הסביבה

 חברת CooperVision עובדת כדי לצמצם למינימום את השפעתה על הסביבה ופועלת מתוך מודעות רבה יותר לקיימות, מכיוון שזה הדבר הנכון לעשות, עבור העובדים שלנו, הלקוחות שלנו, העסקים שלנו וכוכב הלכת שלנו.