המוצרים שלנו

אנו ב-CooperVision יודעים שאין שתי עיניים שדומות זו לזו. וזה נכון גם לגבי המשתמשים בעדשות מגע. יש לנו את המבחר הגדול ביותר של עדשות מגע רכות,*1 ואנו גאים ביכולתנו להציע לכם אפשרויות מעולות לצרכים הייחודיים שלכם.

אנו מציעים מגוון רחב של עדשות מגע יומיות וחודשיות שיתאימו לכל סגנון חיים, תקציב וצורכי תיקון ראייה. בין אם התקציב שלכם מוגבל אך אינכם רוצים להתפשר על איכות, או שאתם מחפשים עדשות מגע פרימיום עם התכונות העדכניות ביותר—יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

MiSight® 1 day

עדשות מגע יומיות ידידותיות לילדים שהוכח כי הן מאטות את התקדמות קוצר הראייה בקרב ילדים. ‖2

יומית
קוצר/רוחק ראייה

®MyDay עדשות מגע יומיות

משפחת עדשות מגע יומיות עם ביצועים גבוהים המתאימות לסגנון חיים תובעני.. ®MyDay הן עדשות המגע הרכות ביותר שלנו, עשויות מסיליקון הידרוג'ל עם טכנולוגיה מובנית שעוזרת לעיניים שלכם להיראות צלולות ולבנות ולכם לחוש בנוח לאורך כל היום.

®clariti

משפחת עדשות מגע יומיות משתלמות במיוחד. עדשות המגע היומיות  clariti® 1 day  מציעות לכם מעבר חמצן גבוה והגנה מפני קרני UV לשמירה על בריאות העיניים, ונוחות לכל היום במחירים משתלמים.

יומית
קוצר/רוחק ראייה
יומית
אסטיגמטיזם
יומית
ראייה מעל לגיל 40

®Biofinity

משפחת עדשות מגע חודשיות, המציעה חדות ראייה יוצאת מהכלל ונוחות מעולה למשך כל היום. עדשות המגע ®Biofinity מציעות לכם איזון יוצא דופן בין נוחות, יכולת נשימה וביצועים ויזואליים מצוינים.

חודשית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
ראייה מעל לגיל 40

®Proclear

משפחת עדשות מגע חודשיות נוחות המתאימות למשתמשים החשים יובש בעיניים. לעדשות המגע ®Proclear יש טכנולוגיה מובנית שעוזרת לעיניים שלכם לחוש לחות ונוחות לאורך היום כולו.

יומית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
ראייה מעל לגיל 40

™Avaira Vitality

Outstanding value, high performing family of monthly replacement, daily wear contact lenses. Avaira VitalityTM contact lenses provide you with long-lasting comfort, easy handling§ and UV blocker at a surprisingly affordable price.

חודשית
קוצר/רוחק ראייה