המוצרים שלנו

אנו ב-CooperVision יודעים שאין שתי עיניים שדומות זו לזו. וזה נכון גם לגבי המשתמשים בעדשות מגע. יש לנו את המבחר הגדול ביותר של עדשות מגע רכות,*1 ואנו גאים ביכולתנו להציע לכם אפשרויות מעולות לצרכים הייחודיים שלכם.

אנו מציעים מגוון רחב של עדשות מגע יומיות וחודשיות שיתאימו לכל סגנון חיים, תקציב וצורכי תיקון ראייה. בין אם התקציב שלכם מוגבל אך אינכם רוצים להתפשר על איכות, או שאתם מחפשים עדשות מגע פרימיום עם התכונות העדכניות ביותר—יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

®clariti

משפחת עדשות מגע יומיות משתלמות במיוחד. עדשות המגע היומיות  clariti® 1 day  מציעות לכם מעבר חמצן גבוה והגנה מפני קרני UV לשמירה על בריאות העיניים, ונוחות לכל היום במחירים משתלמים.

יומית
קוצר/רוחק ראייה
יומית
אסטיגמטיזם
יומית
ראייה מעל לגיל 40
חודשית
קוצר/רוחק ראייה

®MyDay עדשות מגע יומיות

משפחת עדשות מגע יומיות עם ביצועים גבוהים המתאימות לסגנון חיים תובעני.. ®MyDay הן עדשות המגע הרכות ביותר שלנו, עשויות מסיליקון הידרוג'ל עם טכנולוגיה מובנית שעוזרת לעיניים שלכם להיראות צלולות ולבנות ולכם לחוש בנוח לאורך כל היום.

®Biofinity

משפחת עדשות מגע חודשיות, המציעה חדות ראייה יוצאת מהכלל ונוחות מעולה למשך כל היום. עדשות המגע ®Biofinity מציעות לכם איזון יוצא דופן בין נוחות, יכולת נשימה וביצועים ויזואליים מצוינים.

חודשית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
ראייה מעל לגיל 40

®Proclear

משפחת עדשות מגע חודשיות נוחות המתאימות למשתמשים החשים יובש בעיניים. לעדשות המגע ®Proclear יש טכנולוגיה מובנית שעוזרת לעיניים שלכם לחוש לחות ונוחות לאורך היום כולו.

יומית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
קוצר/רוחק ראייה
חודשית
ראייה מעל לגיל 40

MiSight® 1 day

עדשות מגע יומיות ידידותיות לילדים שהוכח כי הן מאטות את התקדמות קוצר הראייה בקרב ילדים. ‖2

יומית
קוצר/רוחק ראייה

™Avaira Vitality

Outstanding value, high performing family of monthly replacement, daily wear contact lenses. Avaira VitalityTM contact lenses provide you with long-lasting comfort, easy handling§ and UV blocker at a surprisingly affordable price.

חודשית
קוצר/רוחק ראייה

™All In One Light

תמיסת חיטוי רב-תכליתית שנועדה לנקות ולשפר את הנוחות של עדשות המגע שלכם. נוסחה מיוחדת המתחשבת בעיניים רגישות. 8,7,6,5,4,3,1

פתרונות טיפול בעדשות מגע

™Hy-Care

תמיסת חיטוי רב-תכליתית המכילה היאלורונן (hyaluronan), חומר סיכה טבעי הנמצא בעיניים. Hy-Care עדינה לעיניכם, שכן יש לה את אותו pH כמו לדמעות. 10,9

פתרונות טיפול בעדשות מגע

™Refine One Step

תמיסת פרוקסיד נטולת-חומרים משמרים שעוזרת להשגת נוחות ארוכת-טווח של עדשות המגע.11 ™Refine One Step מנקה, מחטאת ומשמנת את עדשות המגע שלכם—הכול בפעולה אחת פשוטה.12

פתרונות טיפול בעדשות מגע

™Comfort Drops טיפות להרטבה

טיפות להרטבה מחדש שמנקות את העיניים כדי להשיב את הנוחות ולהקל על גירוי בעיניים שנגרם כתוצאה משימוש בעדשות מגע. 21,20,19

פתרונות טיפול בעדשות מגע

™Delta מערכת

מערכת דו-שלבית לניקוי וחיטוי יעילים14 של עדשות המגע הקשיחות שלכם המאפשרות מעבר גזים. השתמשו ב-DeltaTM Daily Cleaner להסרה עדינה של משקעים לא רצויים 16,15ובתמיסה המרככת ™Delta Plus לחיטוי, לטבילה וללחלוח מחדש של עדשות המגע הקשיחות שלכם המאפשרות מעבר גזים.8,718,17,

פתרונות טיפול בעדשות מגע