ברחבי העולם וקרוב לבית

לנו ב-CooperVision יש אחריות תאגידית. תוך כדי מכירת מוצרים ביותר מ-130 מדינות*1 ברחבי העולם, אנו דבקים במשימתנו לסייע בשיפור הראייה בכל מקום ולחזק את הקהילות שבהן אנו עובדים באמצעות פילנתרופיה ושירות ציבורי כמו גם באמצעות הפעילויות המסחריות שלנו. כמו כן, אנו מחויבים עמוקות לרווחתו של כדור הארץ שלנו ומיישמים מגוון רחב של תוכניות קיימות ושימור משאבים במתקנים שלנו ברחבי העולם.

חסות גלובלית על Optometry Giving Sight

CooperVision היא נותנת חסות מובילה של Optometry Giving Sight (OGS), יוזמה גלובלית שנוסדה בשנת 2003 כדי לעזור ל-1.22 מיליארד בני אדם ברחבי העולם, כולל עשרות מיליוני ילדים שהינם עיוורים או לקויי ראייה עקב היעדר גישה לבדיקות עיניים ולתיקון הולם לליקויי הראייה שלהם.

אירועים לגיוס כספים באתרי CooperVision ברחבי העולם, תוכנית החזרים למטופלים, מבצעי שיווק הקשורים למטרות צדקה ותרומה שנתית של החברה התואמת לסכום תרומות העובדים הניבו מעל ל-3 מיליון דולר בתרומות עבור OGS.

 

תוכניות הנתמכות על ידי OGS בשש יבשות תרמו:

  • לאספקת שירותים בסיסיים בתחום רפואת העיניים ליותר מ-7.6 מיליון אנשים
  • להכשרת יותר מ-14,000 אנשי צוות בתחום רפואת העיניים
  • לתמיכה בהקמת יותר מ-130 מרכזי ראייה

כל שנה, עובד אחד משמש כשגריר CooperVision מטעמנו, ומצטרף ל‑OGS כדי להשתתף בתוכנית פעילות בקהילה כדי לראות כיצד התמיכה והתרומות שלנו משפיעות על נזקקים ברחבי העולם.

ליסה ג'נקינס, מתאמת ייצור ממתקן הייצור הבריטי שלנו, נסעה לאוגנדה כשגרירת CooperVision ב-OGS בשנת 2019.

מחויבות לקהילות שלנו

אלפי עובדי CooperVision חיים ועובדים במאות קהילות ברחבי העולם. אנו משתפים פעולה עם ארגונים קהילתיים ומעצימים את העובדים שלנו להשתתף בפרויקטים מקומיים של תרבות, של סביבה ושל צדקה שהינם בעלי משמעות מיוחדת לעובדינו ולמשפחותיהם.

אכפתיות כלפי כדור הארץ שלנו

קיימות ושימור משאבים הם עדיפות מרכזית בפעילותה של CooperVision בכל יום. תוכניות שוטפות במתקנים שלנו ברחבי העולם מניבות הצלחות גדולות בתחומי חיסכון מים ושימוש חוזר בהם, שימור אנרגיה, מיחזור והפחתת השימוש בחומרי ייצור.

  • האתרים שלנו ברוצ'סטר, ניו יורק, ארה"ב פועלים על בסיס 100% משאבי חשמל מתחדשים
  • מתקן הייצור שלנו באלחואלה, קוסטה ריקה ומרכז ההפצה שלנו במדריד, ספרד, קיבלו אישורי LEED לתכנון ותפעול מתוך מודעות לסביבה
  • באתר הייצור שלנו בפוארטו ריקו, תוכנית לשימוש חוזר במים חסכה 63 מיליון ליטרים בשנה והפחיתה את הביקוש למים המסופקים על ידי העיר ב-35%

 

בשנת 2019, הרחבנו את המחויבות שלנו באמצעות שיתוף פעולה עם חברות ציבוריות גדולות אחרות, עם מוסדות פרטיים ועם ממשלות ברחבי העולם בהתחייבות ליעדי האו"ם לפיתוח בר-קיימא שמטרתם לבנות עתיד טוב יותר ובר-קיימא יותר במהלך העשור הבא.

 

* מוצרי טיפול בעדשות של CooperVision, עדשות מגע רכות ומיוחדות.

נתוני 2019.

נכון לרבעון הראשון של שנת הכספים 2018. הנתונים כפופים לשינויים.

סימוכין:

1. CooperVision, נתונים בקובץ 2020.