אנו ב-CooperVision מאמינים שהשקעה בפיתוח קריירה ובצמיחה של העובדים שלנו היא קריטית. אנו מוודאים שלעובדים שלנו יש את הכלים להצליח בתפקידם הנוכחי, ובתפקידים העתידיים שלהם.

תוכניות הפיתוח הגלובליות שלנו כוללות:

הובלה בהכללה

יש ל-CooperVision תוכניות שמתמקדות בהכללה עבור צוות ההנהלה שלנו, מנהלים בכירים ומנהלי עובדים. מפגשים אלה מתמקדים במורכבות של הובלת ארגונים וצוותים מגוונים, כמו גם במתן שירות ללקוחות מגוונים ללא הטיה לא מודעת.

פיתוח מנהיגות בכירה

עבור המנהיגים הבכירים יותר שלנו, יש לנו מספר תוכניות ייעודיות, כולל תוכנית משוב 360, הנשענת על 6 חודשי אימון מנהלים; הגישה מבוססת-החוזק שלה נועדה לספק משוב ממוקד והצעות לפיתוח.

כמו כן, אנו מקדמים תוכנית לפיתוח מנהיגות שמתמקדת באסטרטגיה עסקית, בתכנון אסטרטגי, במנהיגות לשינוי ובהובלת צוותים. התוכניות שלנו מנוהלות בקבוצות שונות לרוחב תפקידים ברחבי העולם על מנת לספק שפע הזדמנויות ליצירת קשרים פנימיים.

ניהול אנשים

תוכניות הפיתוח שלנו למנהלים מתמקדות בהתנהגויות מנהיגות כגון אימון ביצועים, תקשורת יעילה ואינטליגנציה רגשית.

תוכנית התמחות גלובלית

CooperVision מציעה התמחויות בתשלום המסייעות לתלמידים להרחיב אופקים מעבר לגבולות הכיתה ולקבל חוויית עבודה מעשית לצד אנשי מקצוע מובילים בתעשייה. אנו מציעים התמחות במגוון פונקציות, כולל כספים, משאבי אנוש, שיווק ועוד. התכוננו ליטול חלק בתוכנית משפיעה וממוקדת-פרויקט, שתאתגר אתכם בזמן שאתם מפתחים ומחדדים מיומנויות מנהיגות ויצירת קשרים, כדי ליצור בסיס בלתי מנוצח עבור הקריירה שלכם. המתמחים שלנו מגיעים מאוניברסיטאות וממכללות ברחבי העולם, והם מתמחים בלימודיהם בתחומי ידע שונים כולל הנהלת חשבונות, פרסום, הנדסה, שיווק ועוד.