טכנולוגיה חדשנית לשיפור חוויית המשתמש

ייתכן שמרכיבי עדשות המגע חושבים לעיתים נדירות בלבד על האופן שבו עדשות המגע שלהם עובדות בפועל. כאשר טכנולוגיות מתוחכמות מתפקדות בדיוק כפי שהן אמורות, קל להתייחס אליהן כמובנות מאליהן. אך אנו ב‑CooperVision מתגאים במדע ובהנדסה החדשניים המשתלבים בעיצוב ובייצור של עדשות מגע יוצאות דופן באמת.

במעבדות המחקר והפיתוח שלנו, מתבצע שיתוף פעולה בין מומחים בפיזיקה של עיבוד חזותי, בכימיה של הסביבה האופטית ובאתגרים של הנדסת חומרים, כדי להביא חדשנות משמעותית לתחום עדשות המגע ויתרונות גדולים למרכיבי עדשות המגע.

ציוני הדרך בחדשנות של CooperVision כוללים...

שילוב של נוחות ולחות טבעית מדהימות לאורך כל היום בחומר הבריא* ממנו עשויות עדשות סיליקון הידרוג'ל יחד עם טכנולוגיית Aquaform® בעדשות המגע שלנו מדרגת פרימיום.

הפיכת עדשות המגע לאפשרות מעשית יותר עבור מיליוני אנשים עם אסטיגמציה (צילינדר) בעזרת האוריינטציה הניתנת לחיזוי והיציבות המצוינת על גבי העין, שמספקת טכנולוגיית Optimized Toric Lens GeometryTM מבית ®CooperVision.

סיוע במענה על צרכים של מרכיבי עדשות מגע המנהלים סגנון חיים דיגיטלי בעזרת עיצוב העדשה פורץ הדרך ®Digital Zone Optics מבית ®CooperVision.

הפחתת שיעור ההתקדמות של קוצר ראייה בילדים ונוער באמצעות ההכנסה לשוק של עדשות המגע היומיות CooperVision® MiSight עם טכנולוגיית ®1ActivControl†‡.

בכל יום, אנו ממשיכים לפתח טכנולוגיות חדשות שיסייעו בשיפור חוויית השימוש בעדשות מגע ולספק יתרונות חדשים למשתמשים ברחבי העולם.

מותגי CooperVision כוללים את משפחות עדשות המגע ®MyDay היומיות החד-פעמיות, ®clariti היומיות ו-Avaira Vitality, שכל אחת מהן תוכננה כדי לענות על צורכיהם של משתמשים שונים. כדי לגלות אילו עדשות מגע מבית CooperVision עונות בצורה הטובה ביותר על צורכי הראייה וסגנון החיים שלכם, ענו על החידון לבחירת עדשות שלנו.

* עם אספקת חמצן גבוהה לשימוש יומיומי, חומרי סיליקון הידרוג'ל מפחיתים או מבטלים סיבוכים הקשורים להיפוקסיה (מחסור בחמצן).

בהשוואה לעדשות יומיות חד-מוקדיות במשך שלוש שנים.

המוצר אינו זמין בכל השווקים.

סימוכין:

1. Chamberlain P et al A 3-year Randomized Clinical Trial of MiSight Lenses for Myopia Control. Optom Vis Sci 2019;96:556–567.