מעוניינים בעדשות מגע?

הגעתם למקום הנכון.

תשובות לשאלות חשובות נפוצות על השימוש, ההסתגלות והבטיחות של עדשות מגע.

שאלות נפוצות 

אם אתם שוקלים להרכיב עדשות מגע, סביר להניח שכבר הקדשתם מחשבה רבה ליתרונות שלהן בחיים שלכם. החל מראייה חדה וברורה בזמן קריאה ועבודה, נוחות בזמן ספורט או פעילויות מחוץ לבית והכי חשוב, המראה שלכם. יחד עם זאת סביר להניח שיש לכם גם שאלות בנושא.

האם נוח להשתמש בעדשות מגע?

לעדשות המגע כיום יש תכונות מיוחדות שמסייעות לעיניים לחוש לחות ונוחות. כמו כל התנסות חדשה, השימוש בעדשות מגע בפעם הראשונה עשוי להרגיש מעט "שונה", אך תוך מספר ימים אתם עשויים לשכוח לגמרי שאתם מרכיבים אותן. עדשות מגע לא אמורות לגרום לחוסר נוחות או לגירוי; אם דבר כזה יקרה, שוחחו עם האופטומטריסט שלכם

כדי לגלות אילו עדשות מגע נוחות מתאימות לסגנון החיים שלכם, ענו על השאלון שלנו.

האם קשה להרכיב עדשות מגע?

מיליוני בני אדם מרכיבים עדשות מגע בשמחה כל יום. האופטומטריסט שלכם יכול לענות על כל השאלות שיש לכם בנוגע לעדשות מגע:

מה הדרך הקלה להכנסת והוצאת עדשות מגע מהעין, איך מטפלים בעדשות בין שימוש אחד לשני, מתי מותר ומתי אסור להשתמש בהן ולכמה זמן מומלץ השימוש.

האופטומטריסט שלכם יכול לעזור לכם לבחור את עדשות המגע המתאימות לעיניים שלכם.

כדי לקבל המלצות על עדשות מגע לצורך שיחה עם שלכם יכול לעזור לכם לבחור, ענו על השאלון שלנו.

האם קשה לטפל בעדשות מגע?

 

בכלל לא. עדשות מגע יומיות הן האפשרות הקלה ביותר: אתם מרכיבים זוג חדש בכל יום, ללא צורך בניקוי קבוע. אם תבחרו בעדשות מגע חודשיות, האופטומטריסט יראה לכם איך לנקות ולחטא אותן בדקות ספורות בכל לילה.

כדי להבין אילו עדשות מגע הכי מתאימות לכם, ענו על השאלון שלנו.

האם עדשות מגע זה עניין יקר?

היום, אופטומטריסטים יכולים לעזור לכם למצוא עדשות מגע שונות במחירים מפתיעים השווים לכל כיס. ואל תשכחו שגם למשקפיים יש עלויות נוספות שיכולות להגרם מאובדן, שבירה או שריטה.

מחפשים עדשות מגע איכותיותבמחיר מעולה? קבלו המלצות באמצעות מענה על השאלון שלנו.

האם אפשר להרכיב משקפיים לפעמים ועדשות מגע בפעמים אחרות?

למעשה, אנשים רבים מעדיפים לגוון. הם מרכיבים עדשות מגע במהלך יום העבודה או במהלך פעילויות מסוימות, כמו פעילות ספורטיבית או הרצאה בפני קהל, אבל בוחרים להרכיב משקפיים כשהם קוראים, לומדים או מבצעים עבודות ברחבי הבית. עדשות מגע יכולות להיות "לוק" נוסף עבורכם.

עובדת בונוס: עם עדשות מגע אפשר סופסוף להרכיב את כל משקפי השמש.

כדי למצוא את עדשות המגע האיכותיות המתאימות לסגנון החיים שלכם, ענו על השאלון.

האם ילדים יכולים להרכיב עדשות מגע?

כן, למעשה, ילדים רבים ומתבגרים חשים בנוח יותר כשהם מרכיבים עדשות מגע בסיטואציות חבריות, יותר מאשר משקפיים.1 וכמובן, עדשות מגע רכות לא נשברות כשילדים עושים ספורט או משתובבים. הגיל הממוצע להרכבת עדשות מגע לילדים הוא 13, אבל מחקרים הראו שרוב הילדים בגילאי 11-8 יכולים להרכיב עדשות מגע בהצלחה.2 עדשות מגע יומיות הן המועדפות על ילדים והוריהם כיוון שהן נוחות מאוד, לא נשברות כמו משקפיים ואף פעם לא צריך לנקות אותן.

אם אתם חושבים על עדשות מגע לילדים שלכם או לעצמכם, תוכלו לקבל המלצות מצוינות באמצעות מענה על השאלון שלנו.

אם יש לי אסטיגמציה (צילינדר), אני יכול להרכיב עדשות מגע?

בוודאי. עדשות מגע רכות לאסטיגמציה (צילינדר) נקראות "עדשות מגע טוריות". ומסתבר שהגעתם למקום הנכון: CooperVision היא חברה עולמית מובילה בעדשות מגע טוריות. מגוון מוצרי עדשות המגע הטוריות שלנו כולל עדשות מגע ייחודיות בעלות פטנטים וטכנולוגיות כגון: Optimized Toric Lens GeometryTM (גאומטריה מיטבית לעדשה טורית), עליה  אופטומטריסטים ומרכיבי עדשות עם אסטיגמציה מסתמכים כדי להשיג ראייה ברורה ויציבה.

מצאו עדשות מגע טוריות שמתאימות לסגנון חייכם באמצעות מענה על השאלון שלנו.

אם אני מרכיב עדשות ביפוקל, אני יכול להרכיב עדשות מגע?

כן. הן נקראות עדשות מגע מולטיפוקל, וכמו המשקפיים שלכם, הן עוזרות לכם לראות בבירור מקרוב ומרחוק ואת כל מה שביניהם. הן ממש יכולות לעזור לכם לראות מכל המרחקים. אין סיבה שתחמיצו את הנוחות שבעדשות מגע.

גלו אופציות שונות של עדשות מגע מולטיפוקליות באמצעות מענה על השאלון שלנו.

האם עדשות מגע יכולות להיתקע לי בעין?

זה מאוד לא סביר. אבל חשוב ללמוד על הרכבה וההסרה נכונות כשתקבלו לראשונה עדשות מגע. האופטומטריסט שלכם  יראה לכם כמה זה פשוט להרכיב את עדשות המגע שלכם ולהסירן. לעשרות מיליוני אנשים, זוהי חלק מהשגרה היומית.

אם אתם מעוניינים בעדשות מגע שקל מאוד להשתמש בהן, ענו על השאלון שלנו כדי לקבל המלצות.

האם עדשת מגע יכולה לשרוט לי את העין?

בעזרת שימוש וטיפול נכונים בעדשות המגע והרגלי הרכבה נכונים שלהן כפי שהומלץ לכם על ידי האופטומטריסט שלכם, זה לא שכיח. פשוט מלאו אחר הוראות האופטומטריסט שלכםלהרכבה והסרה בטוחות ופשוטות. אם יש לכם חששות כלשהם, אנא פנו להאופטומטריסט שלכםלעזרה.

אם בבחירת עדשות מגע, נוחות נמצאת בעדיפות הגבוהה ביותר עבורכם, גלו אופציות מעולות באמצעות מענה על השאלון שלנו.

האם עדשת מגע יכולה לקפוץ לי מהעין?

בעזרת שימוש וטיפול נכונים בעדשות המגע והרגלי הרכבה נכונים שלהן כפי שהומלץ לכם על ידי האופטומטריסט שלכם, זה לא שכיח. אופטומטריסטיפ יודעים כיצד להתאים עדשות מגע כך שיישארו במקומן עבור כל משתמש. ההתאמה הנכונה גם תאפשר לכם הרכבה והסרה פשוטה ונכונה.

האופטומטריסט שלכםיכול לספק התאמה מושלמת – מה עוד חשוב לכם  מעדשות המגע שלכם? כדי לחשוב על זה לעומק, ענו על השאלון שלנו.

האם עדשות מגע יכולות ללכת לאיבוד מאחורי העין שלי?

בשום אופן לא! לעיתים, עדשת מגע יכולה להחליק מהמיקום הנכון שלה ולהסתתר בעפעף העין. ניתן בקלות לשנות את מיקום העדשות. עובדה משעשעת: החלק התחתון של העפעף והכיסוי של החלק הלבן של העין יוצרים משטח רציף, ולכן זה בלתי אפשרי מבחינה פיזית לעדשות להגיע אל מאחורי העין שלך.

עכשיו משזה הובהר, למה שלא תבדקו אילו עדשות מגע יהיו הטובות ביותר עבורכם באמצעות מענה על השאלון שלנו.

References:
1 Walline JJ, Jones LA, Rah MJ, et al. Contact Lenses in Pediatrics (CLIP) Study: Chair Time and Ocular Health. Optom Vis Sci. 2007;9(84): 896-902.
2 Walline J et al. Benefits of Contact Lens Wear for Children and Teens. Eye & Contact Lens 33(6): 317–321, 2007.